Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Підтверджений профіль

Наша компанія — надає послуги митного брокера в зоні діяльності Дніпровської митниці. Працюючи у своїй області з 1993 року, придбаний нами досвід, дозволяє в найкоротші терміни забезпечити весь комплекс необхідних послуг пов'язаних з митним оформленням.

 

На сьогоднішній день, основна маса компаній, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, це представники малого та середнього бізнесу.

Забезпечити в своєму штаті співробітника який на підприємстві буде займатися митним оформленням вантажів з економічної точки зору недоцільно. При цьому віддавши ці функції в аутсорсинг митному брокеру можна зосередиться на своєму бізнесі, а не шукати шляхи вирішення невластивих Вам завдань.

 

Для комфортної роботи з нашою компанією, пропонуємо порядок розрахунків в безготівковій формі, згідно з актами виконаних робіт, а також гарантуємо і конфіденційність комерційної інформації.Інформацію не вказано!