Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info

Угода користувача

Викладений нижче текст Угоди користувача (надалі – «Угода»), адресований невизначеному колу осіб, відвідувачам веб-сайту https://prospravu.com/ в мережі Інтернет та визначає порядок користування цим веб-сайтом, власником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю «Вертикаль клуб» (надалі – «Власник»).

Ця Угода є публічною офертою відповідно до чинного законодавства України. Вчинення конклюдентних дій фізичними особами (далі іменовані «Користувач», а в множині «Користувачі»), спрямованих на використання веб-сайту https://prospravu.com/ вважається безумовним прийняттям (акцептом) цієї Угоди. Користувач цим визнає, що акцепт Угоди рівносильний підписанню та укладенню Угоди на умовах, викладених в цій Угоді.

 

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Веб-сайт» (надалі – «Сайт») – інформаційний ресурс в мережі Інтернет, який розміщений за адресою https://prospravu.com/ та містить текстову, графічну та іншу інформацію, яка сприймається як єдине ціле, та підтримується комплексом системних програмних засобів.

1.2. «Контент» – інформаційне оформлення Сайту, що включає в себе: текстові, графічні, аудіовізуальні матеріали, вебінари, фонограми, відеограми, тощо.

1.3. «Аккаунт» – обліковий запис Користувача створений в момент авторизації на Сайті.

1.4. «Користувач» – будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснювала доступ до Сайту та досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.5. «Сторона» або разом «Сторони» – Користувач та/або Власник.

1.6. «Послуги» (сервіси Сайту) – будь-які послуги, які пропонуються на Сайті Власника та включають у себе, але не обмежуються послугами  створення платформ для комунікації з бізнесом та нових форматів матеріалів та спецпроектів, створення та підвищення якості Контенту для читачів Користувачів, пряма реклама тощо.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1.  Користувач шляхом переходу на Сайт Власника надає свою згоду на дотримання всіх умов цієї Угоди, у тому числі, шляхом авторизації на Сайті свого облікового запису (Аккаунту). Ця Угода є юридично обов'язковою угодою між Користувачем і Власником, предметом якої є надання Користувачеві безоплатних послуг з використання Сайту та/або його оплачуваних Послуг (оплачуваних сервісів Сайту).

2.2. Межі використання Сайту Користувачами встановлюються Власником на власний розсуд.

2.3. Цю Угоду може бути змінено та/або доповнено Власником Сайту в односторонньому порядку без будь-якого повідомлення Користувачів. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом.

2.4. Користувачі зобов’язані ознайомлюватися зі змістом цієї Угоди перед користуванням Сайтом. Якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після оприлюднення зміненого та/або доповненого змісту цієї Угоди, це означає, що Користувач надає згоду на дотримання умов Угоди з усіма її змінами та/або доповненнями.

2.5. У випадку внесення істотних змін до Угоди Власником буде розміщено повідомлення на Сайті та зазначено термін набрання цими змінами чинності. Якщо протягом зазначеного терміну Користувач не відмовиться від прийняття цих змін в письмовій формі, це означатиме, що Користувач погодився з відповідними змінами Угоди.

 

3. КОНТЕНТ САЙТУ

3.1. Контент, опублікований на Сайті, призначений для особистого некомерційного використання Користувачем. Весь опублікований на Сайті Контент, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео матеріали, захищені авторським правом і знаходиться у володінні або під контролем Власника або сторони, яка є автором Контенту. Користувач Сайту повинен дотримуватися всіх норм та правил про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці Сайту.

3.2. Власник дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для суспільних чи комерційних цілей.

3.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки, тощо Власника або третіх осіб, захищені правами на такі об’єкти інтелектуальної власності. Ніщо, зазначене в цій Угоді, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням  або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Власника або третіх осіб.

3.4. Контент з плашками «партнерський матеріал», «реклама», промо-пост позначка на «правах реклами» публікуються на комерційних або партнерських умовах.

 

4. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ. ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

4.1. Користувач зобов’язаний використовувати Сайт та/або користуватися Послугами, які пропонуються на Сайті, в порядку, який відповідає законодавству, Угоді і специфіці певної Послуги (у випадку користування оплачуваними Послугами Сайту), а також відповідно до принципів соціального співіснування і прийнятних норм.

4.2.  Забороняється завантажувати, розповсюджувати та публікувати Контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного чи іншого незаконного матеріалу; рекламні прояви, комерційні повідомлення, повідомлення з повторювальним змістом (спам), повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики Сайту або будь-яку іншу інформацію, що вводить в оману, а також Контент, який може викликати будь-які перешкоди у роботі або пошкодження ІТ-систем.

4.3. Користувач повинен утримуватися від будь-яких дій, які порушують закон, прийняті норми, власність третіх осіб або моральні права і, зокрема, використання даних інших осіб як своїх особистих даних.

4.4. Користувач може завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Використання будь-якого Контенту для відмінних від особистого використання без попередньої письмової згоди Власника Сайту та третіх осіб, яким належить право інтелектуальної власності на Контент, суворо забороняється.

4.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання, згадки першоджерела не нижче першого абзацу та обсягу не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Власника.

4.6. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

4.7. Користувач не може розкривати будь-яку конфіденційну або службову інформацію через Сайт.

 

5. ЗАЯВИ ТА ГАРАНТІЇ

5.1. У випаду, якщо Користувач використовує Сайт на умовах отримання запропонованих на Сайті Послуг, Користувач гарантує, що його Контент не буде порушувати прав третіх осіб, включаючи авторське право, товарні знаки, недоторканність приватного життя або інші особисті або майнові права та не буде містити наклепи чи інший матеріал, який порушує чинне законодавство України.

5.2. У випадку виникнення будь-яких претензій, позовів, вимог третіх осіб з приводу порушення Користувачем їх прав та інтересів, що охороняються законом, при використанні, розповсюдженні, переробці матеріалів та інформації, яка розміщується на Сайті, Користувач зобов’язується врегулювати такі спори від власного імені, власними силами та за власний рахунок.

У разі якщо внаслідок задоволення таких претензій, позовів, вимог третіх осіб Власнику Сайту будуть завдані збитки та/або Власник Сайту виплатить у такому випадку штрафні санкції, компенсації, витрати, збитки, виплати, Користувач зобов'язаний відшкодувати їх (штрафні санкції, компенсації, витрати, збитки, виплати) в повному обсязі.

5.3. Власник заявляє, що не має жодного контролю над сайтами третіх осіб, тому Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Власник не несе жодної відповідальності за доступність до таких сайтів та за їх Контент, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням Контенту сайтів третіх осіб.

 

6. РЕЄСТРАЦІЯ АККАУНТУ ТА БЕЗПЕКА

6.1. З метою створення Аккаунту на Сайті Користувач може використати особистий обліковий запис в соціальних мережах Facebook, Twitter або Google та/або користуватися Сайтом без створення Аккаунту, з урахуванням п. 2.2. цієї Угоди.

6.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

6.3. Наданням в будь-якій формі (створення Аккаунту на Сайті, здійснення замовлень, підписка на рекламні розсилки, тощо) своїх персональних даних Власнику, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Власником Сайту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Обробка персональних даних Користувача регулюється чинним законодавством України та Політикою конфіденційності та файлів cookie Сайту, та включає в себе право Власника Сайту здійснювати дії з персональними даними Користувача відповідно до Політики конфіденційності та файлів cookie Сайту.

6.4. Кожна реєстрація Аккаунту дійсна для одного Користувача, тому Власник залишає за собою право скасувати або призупинити доступ Користувача до Сайту, якщо Користувач передасть особисті дані для входу третім особам. Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності власного Аккаунту, яким Користувач повинен користуватися особисто.

6.5. Користувач не має право: (а) використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані Аккаунту без права дозволу Користувача-власника цього Аккаунту та/або (в) використовувати дані Аккаунту, на свій розсуд, якщо вони є чи вважаються образливими та/або такими, що порушують норми чинного законодавства. Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Угоди, яке може призвести до негайного припинення існування Аккаунту Користувача.

6.56. Власник сайту має право звертатися до Користувача із запитом про підтвердження його право власності та/або авторські та суміжні з ним права на юридичну особу, торгову марку, винахід тощо, інформацію про які Користувач розміщує на Сайті.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1.  Відповідальність Користувача:

7.1.1. Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, яка є на Сайті.

7.1.2. Користувач самостійно несе відповідальність перед Власником та/або третіми особами за свої дії або бездіяльності при використанні Сайту.

7.1.3. Користувач зобов’язується самостійно й за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, які пов’язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту.

7.1.4. Якщо Користувачем не доведене зворотне, будь-які дії на Сайті, здійснені з використанням його Аккаунту, вважаються здійсненими цим Користувачем, при цьому Користувач несе повну відповідальність за такі дії, їх наслідки й результати, у т.ч. якщо використання Аккаунту Користувача третьою особою було санкціоновано Користувачем.

7.1.5. У випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації, що порушує цю Угоду, інші угоди укладені між Сторонами та/або чинне законодавство, Власник має право без повідомлення, за власним розсудом заблокувати Користувачу доступ до Сайту на строк, необхідний для встановлення законності розміщення та використання такої інформації.

7.1.6. За порушення умов даної Угоди, Власник має право заблокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити Аккаунт Користувача.

8.1.7. Користувач, що надав доступ до свого Аккаунту, несе повну та самостійну відповідальність за дії таких осіб при використанні ними Сайту та/або отримання Послуг (сервісів) Сайту.

7.2. Відповідальність Власника:

7.2.1. Власник не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, розміщеної Користувачем на Сайті (наприклад у випадку, якщо Користувач санкціонував доступ третьої особи до інформації Користувача, або якщо третя особа одержала несанкціонований доступ), включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами.

7.2.2. Власник не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Власника сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Власник сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.

7.2.3. Власник не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.

7.2.4. Власник не приймає на себе зобов’язань по перевірці, зміні й контролю інформації, яка розташована будь-ким на Сайті, не гарантує й не несе відповідальності за вірогідність інформації, її законність, якість і відповідність конкретним запитам і потребам Користувачів Сайту.

7.2.5. Власник не несе відповідальності за зміст сайтів, які не належать йому, посилання на які можуть бути присутнім на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

 

8. ОПЛАТА 

Сайт приймає платежі Користувачів, у тому числі як фізичних осіб, так і компаній через платіжні агрегатори:

за просування їх профілю та інші послуги, зазначені на платформі https://prospravu.com/.

Оплати здійснюються у валюті - гривня.

Сайт не бере участі та не несе відповідальності за можливі фінансові наслідки від прямих транзакцій, що відбуваються між користувачами та фахівцями, умови цих виплат регулюються сторонами між собою.
 

КОМПАНІЯ ВЛАСНИК

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРТИКАЛЬ КЛУБ»

ЕДРПОУ - 44578447 

Директор - КУКЛІН ЛЕВ ЮРІЙОВИЧ

9. ПРИПИНЕННЯ ДОСТУПУ ДО САЙТУ

9.1. Користувач може припинити доступ до Сайту в будь-який момент, звернувшись на електронну пошту [email protected]. Користувач отримає автоматичне підтвердження на особисту електронну пошту, що заяву на видалення Аккаунту прийнято. Доступ Користувача такого Аккаунту буде припинений протягом 48 (сорока восьми) годин з моменту прийняття заяви на видалення Аккаунту.

9.2. Власник має право на свій власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цієї Угоди.

 

10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Ця Угода застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цієї Угоди будуть вирішуватися господарським судом міста Дніпро, в порядку, визначеному чинними законодавством України.

10.2. Користувач погоджується невідкладно повідомляти про будь-які порушення авторських прав, щодо Контенту, який міститься на Сайті на електронну адресу [email protected].

10.3. Докладніше про замовлення реклами за посиланням: https://prospravu.com/.