Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

IT-школа DarwinLand — це онлайн-курси для підлітків 13-17 років, які цікавляться технологіями і мріють побудувати успішну кар’єру.

Навчаємо дітей не лише професійним умінням IT- фахівців (Hard Skills), а й універсальним навичкам спілкування (Soft Skills) для життя і роботи незалежно від вибору професії. Навчання з дарвінленд: 70% практики + 20% теорії + 10% soft skills – ігрова адаптація до дорослого життя.

services iconПослуги та продукція
 • Актуальні програми навчання для підлітків 12-17 років:

  • «3D-майстер» Підлітки навчаться працювати з професійним інструментом Blender з нуля, створять портфоліо та отримають навички роботи із замовниками!
  • «Python-кодер» Онлайн-курс програмування для підлітків мовою Python (яку використовують чат GTP, Netflix і Pinterest), створення чат-ботів та інших проєктів.
  • «Графічний дизайн» Опанування професійних інструментів графічних дизайнерів Photoshop, Illustrator. Робота з різним типом графічного контенту, створення портфоліо, робота із замовниками.
  • «WEB-дизайн» Навчимо створювати дизайни зручних інтерфейсів для сайтів та мобільних застосунків з нуля. Діти навчаться працювати над проєктом в команді і створювати ефектні портфоліо.
  • «Цифрові гроші та фінансова незалежність для підлітка» Фінансова грамотність - must have для вашої дитини незалежно від того, яку професію вона обере в майбутньому! Цьому не навчають у звичайній школі: цифрова валюта, крипта, заощадження, кешбеки та багато іншого.
  • «Roblox — Game Dev» Ваша дитина зможе створювати власні ігри у Roblox Studio, програмувати на мові Lua та опанує 3D-моделювання. Презентує особистий проєкт.
  • «Блогінг» Почнуть вести власний блог, навчаться створювати креативний контент. Діти знатимуть, як використовувати навички самопрезентації та вмітимуть ефективно розподіляти свій час.
  • «Компʼютерна грамотність. Безоплатний курс»  Ці відеоуроки створені для того, щоб допомогти вашій дитині розвинути комп'ютерні навички та стати більш впевненим в роботі з комп'ютером.
 • Актуальні програми навчання для підлітків 12-17 років: «3D-майстер» Підлітки навчаться працювати з професійним інструментом Blender з нуля, створять портфоліо і отримають навички роботи із замовниками! «Python-кодер» Онлайн-курс програмування для підлітків мовою Python (яку використовують чат GTP, Netflix і Pinterest), створення чат-ботів та інших проєктів. «Графічний дизайн» Опанування професійних інструментів графічних дизайнерів Photoshop, Illustrator. Робота з різним типом графічного контенту, створення портфоліо, робота із замовниками. «WEB-дизайн» Навчимо створювати дизайни зручних інтерфейсів для сайтів та мобільних застосунків з нуля. Діти навчаться працювати над проєктом в команді і створювати ефектні портфоліо. "Цифрові гроші та фінансова незалежність для підлітка" Фінансова грамотність - must have для вашої дитини незалежно від того, яку професію вона обере в майбутньому! Цьому не навчають в звичайній школі: цифрова валюта, крипта, заощадження, кешбеки та багато іншого,
benefits iconНаші переваги
 • Мета школи – навчити дітей отримувати задоволення від навчального процесу і застосовувати знання в реальному житті. Крім того, ми робимо все, щоб батьки наших учнів були спокійні за майбутнє своїх дітей.

  Еволюція освіти – ДарвінЛенд!  Пересвідчиться самі – запишіть дитину на пробне заняття!

 • Цель школы - научить детей получать удовольствие от учебного процесса и применять знания в реальной жизни. Кроме того, мы делаем все, чтобы родители наших учеников были спокойны за будущее своих детей.

  Эволюция образования - ДарвинЛенд! Убедитесь сами - запишите ребенка на пробное занятие!