Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

ТОВ «Інститут Силовий Електроніки» (ІСЕ) засновано в 1999 році для вирішення завдань, пов'язаних з постановкою на серійне виробництво пристроїв силової електроніки середнього рівня потужності, до 10 кВт. У категорію таких пристроїв потрапляють перетворювачі для бортового електроживлення транспортних засобів: трамвайних вагонів, тролейбусів, а також – інвертори напруги, придатні для використання в деяких типах пасажирських вагонів.

Згодом діяльність організації дещо змінилася: деякі спеціальні види перетворювачів виготовляються безпосередньо в ІСЕ. При цьому, звичайно ж використовується кооперація з компаніями (як правило, малими підприємствами), які поставляють деталі механічного виробництва, намотувальні вузли, друковані плати.

Останні роки привнесли в діяльність ІСЕ ще одну особливість – ремонт складної електронної техніки. Таким чином ІСЕ заповнює прогалину в сервісному обслуговуванні таких видів техніки як промислові перетворювачі частоти для електроприводів змінного струму, промислових блоків живлення, джерел безперебійного живлення, статичних перетворювачів (виготовлених в Чехії, Німеччині, Китаї) для бортового електроживлення тролейбусів і трамваїв.

Одночасно з цим ведуться роботи у нових для нас напрямках, таких як розробка випрямлячів для гальваніки з високою ефективністю перетворення енергії, вирішуються питання забезпечення електроживленням пристроїв GSM-зв'язку шляхом їх підключення через спеціальні перетворювачі енергії до контактної мережі.

У деяких випадках ми виготовляємо спеціальне стендове обладнання для перевірки електротехнічної та електронної продукції.

Для організацій, що виконують ремонтні роботи трамвайної колії – ми виробляємо перетворювачі для обігріву виличних переводів, джерела зварювального струму. Перераховане обладнання розраховане на підключення до контактної мережі, тому зазвичай представляє інтерес.

ІСЕ орієнтоване на виконання всіх звернень і запитів, які більш-менш відповідають профілю діяльності, рівню компетенції. Як наслідок – отримані навички, що дозволяють швидко справлятися з новими завданнями.

services iconПослуги та продукція
 • Конвертор напруги DC/DC iPТ830/27-150 (180, 240)

  Конвертори напруги серії iPT розраховані на підключення до мережі з номінальною напругою 660В постійного струму. Зазвичай такий рівень напруги підтримується в контактній мережі міського електротранспорту. Конвертори напруги цієї серії містять вхідні фільтри, що дозволяють обмежити вплив імпульсних перенапруги мережі на функціонування, в більшості випадків запобігають вихід пристрою з ладу через перенапруги. Ще однією характерною особливістю є висока електрична міцність ізоляції між входом і виходом конвертора. Оболонка конвертора надійно захищає його від впливу навколишнього середовища. Тепло, яке неминуче виділяється в процесі перетворення електроенергії, відводиться від виробу природним способом, без застосування вентиляторів. Конструкція – стійка до впливу вібрацій і ударів. Все це дозволяє застосовувати конвертори серії iPT на таких транспортних засобах, як трамвайні вагони і тролейбуси. Силова частина конвертора виконана за схемою Forward, який є простим у виготовленні і ремонті. Високі показники ефективності перетворення електроенергії досягаються ретельним підбором магнітних матеріалів, можливості яких використовуються в повній мірі. Також використовуються нові досягнення виробників силових напівпровідникових приладів. Останнім часом деякі модифікації конверторів використовуються для електроживлення пристроїв зв'язку від напруги контактної мережі міського транспорту, їх вихідна напруга складає 48В (з можливістю регулювання). Вихідна потужність таких пристроїв коливається від 200 до 2500 Вт. Менше значення потужності використовуються для електроживлення камер вуличного відеоспостереження, більш потужні пристрої призначені для передавальних пристроїв операторів мобільного зв'язку.

 • Ремонт Блоків Живлення Mean Well

  ТОВ "Інститут Силової Електроніки", який є виробником пристроїв силової електроніки середнього рівня потужності до 10 кВт., має досвід з професійного відновленню блоків живлення Mean Well серії RSP, а саме:
  - RSP - 1500 - 27
  - RSP - 2400 - 24
  - RSP - 2400 - 48
  - RSP - 3000 - 48