Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

ТОВ  «Компанія Інтерком», яка заснована у 2011 році, співпрацює з виробниками харчової галузі під торговою маркою «Kaiser». Компанія є виробником стабілізаційних сумішей, фруктових та молоковмісних наповнювачів,  які широко використовуються в кондитерській та молочній  галузях. Також компанія пропонує монокомпоненти та заморожені ягоди для харчової промисловості. Виробничі потужності, які розташовано в м.Шепетівка, Хмельницької області, дозволяють виробляти 300т продукції на місяць. Логістичний термінал у м.Бориспіль, Київської області, дозволяє зберігати до 100т сировини та готової продукції. Компанія має власний автопарк, самостійно імпортує сировину, постачає готову продукцію по всій Україні та експортує її до країн Європи.
benefits iconНаші переваги
  • Висока виробнича потужність: З місячною потужністю виробництва в 300 тонн ми здатні ефективно забезпечувати потреби клієнтів.
  • Высокая производственная мощность: С месячной мощностью производства в 300 тонн мы способны эффективно обеспечивать потребности клиентов.
  • Просторий склад: Наявність складу на 500 тонн готової продукції забезпечує гнучкість в управлінні запасами.
  • Просторный склад: Наличие склада на 500 тонн готовой продукции обеспечивает гибкость в управлении запасами.
  • Логістичний термінал: Наявність логістичного терміналу в м. Бориспіль, що на Київщині, об'ємом на 100 тонн продукції забезпечує зручне та швидке постачання.
  • Логистический терминал: Наличие логистического терминала в г.Борисполь, Киевской области, объемом на 100 тонн продукции, обеспечивает удобные и быстрые поставки.
  • Власний автопарк: Наявність власного автопарку дає змогу контролювати та оптимізувати логістичні процеси.
  • Собственный автопарк: Наличие собственного автопарка позволяет контролировать и оптимизировать логистические процессы.
faq iconПитання та відповіді
Які продукти входять до виробничої лінійки?

Наша продукційна лінійка охоплює сипучі суміші та монокомпоненти для виробництва харчових продуктів, фруктово-ягідні наповнювачі для кондитерської та молочної промисловості, а також заморожені ягоди.

Яка місія компанії?

Місія нашої компанії полягає у створенні інноваційних рішень для харчової промисловості. Ми прагнемо до розробки інгредієнтів, здатних поліпшити якість продуктів, скоротити час виробництва і знизити витрати. 

map iconКарта
keywords iconКлючові слова
Харчові продукти в Україні, Порошкові суміші для харчової промисловості, Монокомпоненти для продуктів харчування, Фруктово-ягідні наповнювачі для кондитерів та молочної промисловості, Заморожені ягоди для виробників продуктів, Молочна промисловість в Україні, Кондитерська промисловість в Україні, Комплексне виробництво продуктів харчування
ТМ Kaiser харчові системи
Kaiser Відповідаю протягом 15 хвилин
Kaiser Вітаю!
Чим можу Вам допомогти?
Kaiser

Консультуємо і надаємо наступні послуги: