Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

ІнформТеплорадість - це перший інтернет-гіпермаркет кліматичного та сантехнічного обладнання в Україніацію не вказано!

Ми експерти своєї справи, тому тут Ви зможете вирішити всі питання, які пов'язані з внутрішніми інженерними системами вашого будинку.

Компанія Теплорадість 8 років працює у сферах тепла, води та клімату - від підбору до реалізації. На нашому сайті представлено понад 100 тисяч товарів лише надійних та перевірених виробників.

Ми є офіційними представниками таких відомих виробників, як: Vaillant, Protherm, Bosch, Viessmann, Danfoss, Cooper&Hunter, Devi, Kermi, Teknix та багатьох інших.

benefits iconНаші переваги
  • <p>Наші переваги перед конкурентами:</p> <p>Високий рейтинг: 4,8/5 в Google Maps та 9,2/10 в Hotline.</p> <p>Клієнтський VIP-сервіс від наших інженерів з продажу.</p> <p>Швидка доставка в день замовлення.</p> <p>Гнучкість у виборі опцій оплати.</p> <p>Разом з обладнанням ми надаємо послуги підбору, проектування та встановлення.</p> <p>Чому клієнти обирають саме нас:</p> <p>Високий рейтинг довіри щодо відгуків в інтернеті.</p> <p>Дбайливе ставлення до кожного клієнта.</p> <p>Оперативна доставка замовлення.</p>