Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

  На сьогоднішній день ми одне з провідних підприємств України в секторі сільськогосподарського машинобудування.

  Як відомо, на якість зерна в значній мірі впливає заключна стадія його післязбиральної обробки: очищення, сушіння та зберігання. Клас посівного матеріалу і якість товарного зерна безпосередньо залежить від того, наскільки ефективно була проведена його очищення від домішок, сортування на фракції, своєчасна сушка, дбайлива транспортування і забезпечені безпечні умови зберігання. Всі ці завдання – очищення, сортування, сушіння та зберігання – вирішується за допомогою обладнання, виробленого ТОВ СМОЛІ ГРУП. Ми виробляємо високопродуктивне, надійне і ефективне обладнання.

benefits iconНаші переваги
  • Ми постійно розширюємо мережу офіційних регіональних дилерів як всередині країни, так і за кордоном.
  • Ми реалізуємо проекти будь-якого ступеня складності.
  • Наша продукція відрізняється ефективністю, простотою і надійністю в експлуатації, довговічністю, доступною ціною і забезпечують санітарні умови для обслуговуючого персоналу (зниження шумності і запиленості).