Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Брейн Сорс Інтернешнл - найбільша мережа в країнах нової Європи (Східна Європа та СНД), що спеціалізується на підборі керівників вищої та середньої ланки (Executive Search) і надає широкий спектр HR-послуг мультинаціональним компаніям на ринках, що розвиваються.

Ми є частиною Intersearch, глобальної мережі пошуку керівників, представленої більш ніж в 50 країнах 

Наша головна перевага в тому, що ми працюємо швидше наших конкурентів в області пошуку керівників

Розташування наших офісів допомагає нам успішно виконувати завдання з рекрутингу на території Великобританії, Східної Європи, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Казахстану та Азербайджану.

Ми будуємо тривалі відносини, як з нашим персоналом, так і з клієнтами.

benefits iconНаші переваги
  • Глобальна Присутність: Як частина мережі Intersearch, Брейн Сорс Інтернешнл забезпечує доступ до ресурсів і партнерів в більш ніж 50 країнах, що дозволяє здійснювати ефективний пошук керівників на міжнародному рівні.
  • Глобальное присутствие: Как часть сети Intersearch, Брейн Сорс Интернешнл обеспечивает доступ к ресурсам и партнерам в более чем 50 странах, что позволяет осуществлять эффективный поиск руководителей на международном уровне.
  • Широкий Спектр HR-Послуг: Надання різноманітних HR-послуг дозволяє компаніям отримати повний пакет рекрутингових та кадрових послуг, що відповідає їхнім потребам.
  • Широкий спектр HR-услуг: Предоставление разнообразных HR-услуг позволяет компаниям получить полный пакет рекрутинговых и кадровых услуг, соответствующий их потребностям.
  • Індивідуальний Підхід: Здатність адаптувати свої послуги до конкретних потреб кожного клієнта дозволяє надавати індивідуальні та ефективні рішення в кожному конкретному випадку.
  • Индивидуальный подход: Способность адаптировать свои услуги к конкретным потребностям каждого клиента позволяет предоставлять индивидуальные и эффективные решения в каждом конкретном случае.
faq iconПитання та відповіді
Які ринки входять в зону вашої діяльності у Східній Європі та СНД?
Ми працюємо на ринках Східної Європи, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Казахстану та Азербайджану.
Які переваги має ваша компанія порівняно з конкурентами в сфері пошуку керівників?
Наша головна перевага - це швидкість виконання завдань у сфері пошуку керівників, а також глобальна присутність як частина мережі Intersearch.
map iconКарта