Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

ТОВ «Павлоградзернопродукт» один з найбільших операторів складської логістики в Дніпропетровській області.

   Потужність перевалки підприємства становить 250 тисяч тонн зернових та олійних культур, що дозволяє швидко реагувати на динамічний зміна цін як в покупці так і в продажу. Активна комерційна діяльність підкріплена потужною виробничою базою. Потужність сертифікованого елеватора становить 37 000 тон, що дозволяє будувати надійні і довгострокові відносини з сільгоспвиробниками не тільки Дніпропетровської області, а й з найближчими сусідами. Завдяки зручній транспортній інфраструктурі, наявності автомобільної і залізної дороги і розвиненою логістики, створені ідеальні умови для розвитку ділового співробітництва.

benefits iconНаші переваги
  • Завдяки зручній транспортній інфраструктурі, наявності автомобільної і залізної дороги і розвиненою логістики, створені ідеальні умови для розвитку ділового співробітництва.
  • Виконання всіх зобов'язань і умов договорів, висококласний сервіс і професійна команда з майже 200 чоловік досвідчених фахівців - це основи, на які ми покладаємося у своїй роботі
  • Наявність власного автопарку, який налічує 35 сучасних автомобілів-зерновозів, що безсумнівно позитивно впливає на бізнес процесси.
  • Стабільність в пропонованих високих цінах на Вашу продукцію. Своєчасна оплата та дружні відносини в бізнесі.