Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

TOB ЄTГ "Fortuna" - ваш надійний партнер у постачанні високоякісного європейського алкоголю по всій Україні. Ми маємо більш ніж 2-річний досвід успішної роботи з такими відомими клієнтами, як готель "Bartolomeo" і Tsunami SPA. Наша ліцензія та сертифікація дають нам змогу співпрацювати з різними країнами Європи, забезпечуючи доступ до найкращих варіантів алкоголю в будь-якому обсязі. Ми спеціалізуємося на продукції найвищої якості та пропонуємо широкий асортимент, включно з популярним нідерландським пивом ROYAL HOLLAND. Довіртеся нам для забезпечення вашого бізнесу якісними продуктами та безпечним постачанням по всій території України.

Можливі види співпраці:  

 • опт 
 • дрібний опт (меньше палети)
 • дропшипінг

Термін придатності: липень 2024 року.

Для замовлення та деталей звертайтесь за номером 0990257703 
або на пошту [email protected]

services iconПослуги та продукція
 • Пиво ROYAL HOLLAND має неперевершений смак та аромат, які походять з традиційних рецептів пивоваріння, також воно відоме своїм ніжним, золотистим кольором, гладкою кремовою піною, освіжаючим смаком зі солодкуватим нотками солоду і меду у поєднані з гіркуватими хмелевими відтінками.
  Країна виробництва: Нідерланди 

  Щодо пакування, один ящик містить 24 пляшки пива обʼємом 0,33л, що забезпечує легке транспортування, мінімізацію бою та зберігання. Контейнер розташований у Дніпрі, тож ми швидко доставимо його в будь-яку точку України.

  Термін придатності: липень 2024 року.

 • Пиво ROYAL HOLLAND имеет непревзойденный вкус и аромат, которые происходят из традиционных рецептов пивоварения, также оно известно своим нежным, золотистым цветом, гладкой кремовой пеной, освежающим вкусом со сладковатым нотками солода и меда в сочетании с горьковатыми хмелевыми оттенками.
  Страна производства: Нидерланды 

  Что касается упаковки, один ящик содержит 24 бутылки пива объемом 0,33л, что обеспечивает легкую транспортировку, минимизацию боя и хранения. Контейнер расположен в Днепре, поэтому мы быстро доставим его в любую точку Украины.

  Срок годности: июль 2024 года.