Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Відображення в режимі реального часу інженерних задач та інженерних рішень.

    Метою нашого проекту є створення спільноти всіх фахівців металургійної та гірничорудної промисловості, дослідників у галузі матеріалознавства.  Журнал має понад 30 розділів, що відповідають базовим відгалуженням металургійної та гірничорудної промисловості. На сайті розміщуються статті вчених, керівників виробництв, аналітиків, вітчизняних та зарубіжних фахівців, які займаються фундаментальними дослідженнями та практичними розробками у галузі матеріалознавства. 

benefits iconНаші переваги
  • Основу контентної частини "MetalJournal" складає архів науково-технічного журналу "Металургійна та гірничорудна промисловість" - найстарішого та авторитетного видання про металургію.
  • Наше видавництво надає велике значення захисту авторських прав і етики публікації. Кожну статтю ліцензовано на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.
  • Постійна суттєва модернізація візуалізації сайту за допомогою передових комп'ютерних технологій.