Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Якість та технології в кожній деталі.

    Ми офіційний представник бренду MARK RYDEN в Україні. Наша компанія гарантує оригінальність і високу якість товарів, які отримують наші покупці.

    Аксесуари бренду Mark Ryden орієнтовані на покупців, які дбають про якість. Функціональні та зручні, довговічні та естетичні речі цієї торгової марки — відмінний вибір для тих, хто має відмінний смак і віддає перевагу активному життю. Чудові матеріали, якісна фурнітура, зручний та продуманий дизайн – залишитися байдужим до всього цього просто неможливо. Дизайнери беруть новітні технології на озброєння і прагнуть якості у всьому, включаючи дрібниці. Сумка або рюкзак марки «Марк Райден» стане однією з найкращих покупок.

benefits iconНаші переваги
  • Всі рюкзаки, що продаються в нашому магазині, імпортуються на склади безпосередньо від світового виробника Mark Ryden, щоб надати вам 100% оригінальну продукцію.
  • Висока якість — кожен рюкзак має гарантію виробника.
  • Ми пропонуємо найширший вибір рюкзаків. Надаємо вам доступ до останніх тенденцій та новітніх колекцій світових виробників.