Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

 Головний пріоритет заводу — висока якість завжди і в усьому, від продукції до тари і упаковки.

    Пологівський олійноекстракційний завод — засноване в 1974 році українське виробниче підприємство, основною діяльністю якого є виробництво рослинних масел і шротів. Завод веде свою діяльність вже десятки років і може похвалитися гарною репутацією. Основна продукція компанії — рафінована дезодорована олія. Крім традиційної соняшникової олії на підприємстві переробляються і інші масла: рапсове, соєве.

benefits iconНаші переваги
  • Заводська лабораторія здійснює постійний технологічний контроль якості, починаючи з етапу приймання сировини і закінчуючи готовою фасованою продукцією.
  • Компанія розвиває свою техніко-технологну базу. Досягається це завдяки впровадженню в діяльність інвестиційних проектів, новітніх методів контролю, налагодженню виробничих потужностей відповідно до вимог європейських стандартів.