Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Гепард ПДВЗ - ваш вірний партнер у забезпеченні безпеки в Одесі, пропонуючи широкий спектр інноваційних і надійних послуг. Наші висококваліфіковані фахівці піклуються про ваш спокій, надаючи високотехнологічні системи охоронної сигналізації, спеціалізовані в установці і підключенні для квартир. Відчуйте впевненість із системами відеоспостереження, що забезпечують безперервний контроль над вашим будинком. Наша фізична охорона - не просто присутність, це гарантія безпеки. Ми розуміємо, що ваш будинок - це не просто місце, а ваш затишок і спокій. Надійність і якість послуг, що надаються, - наші основні принципи. Від охорони ваших близьких до забезпечення безпеки вашого майна - Гепард ПДВЗ працює для вас 24/7, тому що ваше благополуччя - наш першорядний пріоритет.
benefits iconНаші переваги
 • Надійність і досвід: З багаторічним досвідом у сфері охорони, ми гарантуємо високий стандарт надійності та якісного обслуговування.
 • Надежность и опыт: С многолетним опытом в сфере охраны, мы гарантируем высокий стандарт надежности и качественного обслуживания.

   

 • Індивідуальний підхід: Ми цінуємо унікальність кожного клієнта та об'єкта, надаючи персоналізовані рішення для максимальної ефективності.
 • Индивидуальный подход: Мы ценим уникальность каждого клиента и объекта, предоставляя персонализированные решения для максимальной эффективности.
 • Цілодобова доступність: Наша команда готова відповісти на ваші запити і реагувати на будь-які ситуації 24/7, забезпечуючи вам безперервне покриття.
 • Круглосуточная доступность: Наша команда готова ответить на ваши запросы и реагировать на любые ситуации 24/7, обеспечивая вам непрерывное покрытие.
 • Технологічна перевага: Ми використовуємо передові технології в галузі безпеки, надаючи вам інструменти для миттєвого контролю та реагування.
 • Технологическое превосходство: Мы используем передовые технологии в области безопасности, предоставляя вам инструменты для мгновенного контроля и реагирования.
 • Професійна фізична охорона: Наші висококваліфіковані охоронці забезпечують не тільки безпеку, а й відчуття комфорту та впевненості.
 • Профессиональная физическая охрана: Наши высококвалифицированные охранники обеспечивают не только безопасность, но и чувство комфорта и уверенности.
 • Широкий спектр послуг: Від охорони квартир до супроводу вантажів, ми надаємо різнобічний набір послуг для повного покриття вашої безпеки.
 • Широкий спектр услуг: От охраны квартир до сопровождения грузов, мы предоставляем разносторонний набор услуг для полного покрытия вашей безопасности.
 • Безкоштовне перепідключення: Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо безкоштовне перепідключення з інших охоронних компаній, роблячи перехід до Гепард ПДВЗ максимально зручним.
 • Бесплатное переподключение: Мы ценим наших клиентов и предлагаем бесплатное переподключение с других охранных компаний, делая переход к Гепард НДСО максимально удобным.

faq iconПитання та відповіді
За який час приїжджає охорона через тривогу?
Час приїзду групи швидкого реагування до 5 хвилин.
Який розмір абонентської плати для об'єкту?
Абонентська плата за квартиру складає від 250 грн. на місяць, для приватного будинку від 300 грн., для офісу від 350 грн.
Скільки буде коштувати поставити квартиру під охорону та встановити бездротову сигналізацію?
Вартість комплекту обладнання, куди входить: централь, акумулятор, бездротова клавіатура, бездротовий геркон, бездротовий датчик руху – становить 150$. Монтаж обладнання безкоштовно. Також на клавіатурі знаходиться кнопка тривожного виклика, тому платити за неї окремо не потрібно. Абонентська плата за квартиру складає від 250 грн. в місяць.
Скільки коштує розрахувати обладнання для приватної оселі?
Наші інженери здійснюють виїзд та прорахунок об'єкта по обладнанню абсолютно безкоштовно.
map iconКарта
keywords iconКлючові слова

Охоронні послуги Одеса, Відеоспостереження для дому, Професійна охорона, Системи безпеки, Монтаж охоронних систем, Сигналізація для квартири, Цілодобовий моніторинг безпеки, Високотехнологічна охорона, Індивідуальні системи безпеки, Надійні охоронні послуги, Цілодобова охорона, Консультації з безпеки, Інтегровані безпекові системи, Сучасні технології охорони, Охоронні послуги 24/7