Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Компанія «РМП БІОЕНЕРГІЯ» - постачальник обладнання для виробництва пелет (паливних гранул), паливних брикетів, металевих брикетів, а також обладнання для комплексної переробки відходів деревообробного або металообробного виробництва - сушіння, подрібнення, брикетування, сепарації та транспортування.

Наша компанія є офіційним представником провідних європейських виробників обладнання: RUF, C.F. Nielsen , ARP, Strojplast на території України. Ми здійснюємо постачання, монтаж, запуск, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також постачання запасних частин зі складу у Львові, тестування матеріалу та підготовку проектів.

document iconДокументи, Презентації, Комерційні пропозиції
benefits iconНаші переваги
  • Компанія «РМП БІОЕНЕРГІЯ» має багаторічний досвід та є надійним постачальником високоякісного обладнання для виробництва пелет, паливних та металевих брикетів. Ми гарантуємо високу якість продукції завдяки співпраці з провідними європейськими виробниками.
  • Компания "РМП БИОЭНЕРГИЯ" имеет многолетний опыт и является надежным поставщиком высококачественного оборудования для производства пеллет, топливных и металлических брикетов. Мы гарантируем высокое качество продукции благодаря сотрудничеству с ведущими европейскими производителями.
  • Ми пропонуємо комплексні рішення для деревообробної та металообробної промисловості, включаючи сушіння, подрібнення, брикетування, сепарацію та транспортування відходів. Це дозволяє нашим клієнтам оптимізувати виробничі процеси та зменшити витрати.
  • Мы предлагаем комплексные решения для деревообрабатывающей и металлообрабатывающей промышленности, включая сушку, измельчение, брикетирование, сепарацию и транспортировку отходов. Это позволяет нашим клиентам оптимизировать производственные процессы и уменьшить расходы.
  • "РМП БИОЭНЕРГИЯ" обеспечивает полный спектр услуг - от поставки и монтажа оборудования до гарантийного и послегарантийного обслуживания. Наши специалисты всегда готовы помочь с тестированием материалов, подготовкой проектов и поставкой запасных частей.
  • З 2002 року компанія реалізувала понад 500 проектів не тільки на території України, але й у Прибалтиці. Такий широкий географічний діапазон свідчить про високу репутацію та довіру до нашої компанії.
  • С 2002 года компания реализовала более 500 проектов не только на территории Украины, но и в Прибалтике. Такой широкий географический диапазон свидетельствует о высокой репутации и доверии к нашей компании.
faq iconПитання та відповіді
map iconКарта
keywords iconКлючові слова
Обладнання для металообробки, Обладнання для виробництва пелет, Машини для паливних брикетів, Системи переробки відходів, Машини для брикетування, Комплексна переробка відходів, Металообробне обладнання, Біоенергія, Деревообробне обладнання, Екологічна переробка, Безвідходне виробництво, Промислові сушарки
ТОВ РМП БІОЕНЕРГІЯ
Ігор Будзяновський Відповідаю протягом 10 хвилин
Ігор Будзяновський Вітаю!
Чим можу Вам допомогти?
Ігор Будзяновський