Регіон
Дізнайтесь більше
про PRO Spravu

Втратили бізнесові зв'язки? Не можете поновити бізнес? Давайте відновлювати економічний потенціал разом! Ми позбавимо вас необхідності витрачатися на підтримку та рекламу сайту вашого підприємства. Ми це зробимо за вас! Маєте пропозицію про покращення роботи сайту? Напишіть нам!

Персональний підбір компанії
Ще більше клієнтів
з профілем Pro

86% користувачів, які купили покращений профіль, отримали:

На 58% більше переглядів профілю
На 32% більше заявок
Збільшили рейтинг у середньому у 1.2 рази
UA Flag UA Flag Мы віримо в Україну! Дізнайтесь, як допомогти країні Info
img img

about iconПро компанію

Система внутрішньокісткового доступу NIO виробництва компанії PerSys Medical (США) - це найшвидший та найнадійніший пристрій для негайного внутрішньокісткового судинного доступу в екстреній ситуації, коли «немає вен». Пристрій не потребує акумуляторів або додаткового приладдя, вже готовий до використання. Дозволяє максимально економити дорогоцінний час. Завдяки своїй надійності та якості, системи внутрішньокісткового доступу NIO чудово себе показали в екстремальних ситуаціях, тому користуються високим попитом серед рятувальників, військових медиків та всіх тих хто щодня рятує життя людей.

Компанія UA Technics ексклюзивний представник компанії PerSys Medical реалізує системи внутрішньокісткового доступу NIO, сертифіковані в Україні та проводить навчання медичного персоналу з використання цих систем. Окрім майстер класів, в UA Technics можна пройти повний курс навчання, що включає практичні тренування, з отриманням сертифікату та дозволом роботи з системами внутрішньокісткового доступу NIO™.
document iconДокументи, Презентації, Комерційні пропозиції
benefits iconНаші переваги
  • UA Technics ексклюзивний представник компанії PerSys Medical в Україні, виробника продукції для внутрішньокісткового доступу NIO™, системи, що сертифіковані на відповідність технічному регламенту №753 щодо медичних виробів, і можуть офіційно та легально застосовуватись в медичних закладах.
  • UA Technics эксклюзивный представитель компании PerSys Medical в Украине, производителя продукции для внутрикостного доступа NIO™, системы, сертифицированные на соответствие техническому регламенту №753 относительно медицинских изделий, и могут официально и легально применяться в медицинских учреждениях.
  • Співробітники UA Technics мають достатньо досвіду та необхідні сертифікати для проведення навчання з використання систем внутрішньокісткового доступу NIO™.
  • Сотрудники UA Technics имеют достаточно опыта и необходимые сертификаты для проведения обучения по использованию систем внутрикостного доступа NIO™.
  • У нас ви отримаєте детальні консультації та майстер-класи. Або можете замовити у нас повний курс навчання, який включає практичні тренування, з отриманням сертифікату та дозволом роботи з системами внутрішньокісткового доступу NIO™.
  • У нас вы получите подробные консультации и мастер-классы. Или можете заказать у нас полный курс обучения, который включает практические тренировки, с получением сертификата и разрешением работы с системами внутрикостного доступа NIO™.
faq iconПитання та відповіді
Які категорії медичних працівників можуть скористатися навчанням та сертифікацією використання систем NIO™?
Навчання доступне для парамедиків, рятівних бригад, військових медиків та інших фахівців, які мають зацікавленість у використанні цієї технології в екстремальних умовах.
Яка основна перевага використання систем NIO™ у порівнянні з іншими методами отримання доступу?
Головна перевага полягає у швидкості та ефективності. Системи NIO™ дозволяють провести процедуру внутрішньокісткового доступу швидше та з меншою травматичністю для пацієнта порівняно з іншими методами.
Що таке системи внутрішньокісткового доступу NIO™?
Системи внутрішньокісткового доступу NIO™ - це інноваційні медичні пристрої, призначені для швидкого та безпечного отримання доступу до кісткового мозку чи порожнини кістки у надзвичайних ситуаціях.
map iconКарта
keywords iconКлючові слова
Медичне обладнання для екстремальних ситуацій, Високотехнологічні медичні вироби, Продаж медичного обладнання, Медичне обладнання для травматології, Медичне устаткування для військових операцій, Медична допомога у військових конфліктах, Медичне обладнання для медичних відділень, Медичне обладнання для рятівних операцій, Медичне обладнання для військових
UA Technics
UA Technics Відповідаю протягом 10 хвилин
UA Technics Вітаю!
Чим можу Вам допомогти?
UA Technics

Консультуємо і надаємо наступні послуги: